False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Search
se: Oza

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
