False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
