False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: block
am: ጥምር

en: Blocked
am: የተጣመረ
