False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: default
ar: المبدئي

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: block
ar: صندوق

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
