False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: block
az: blok

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
