False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Staða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: default
is: sjálfgefið

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: block
is: blokk

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
