False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: - All -
ka: - ყველა -
