False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: default
nn: standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
