False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Actions
oc: Accions

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: block
oc: blòt

en: Blocked
oc: Blocat

en: Enter username
oc: Entratz lo nom d'utilizaire

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
