False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: default
ro: implicit

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: block
ro: bloc

en: Blocked
ro: Blocat

en: Enter username
ro: Introduceţi numele de utilizator

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Migration
ro: Migrare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
