False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Actions
sl: Akcije

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: block
sl: blok

en: Blocked
sl: Blokiran
