False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: default
sv: förvald

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Migration
sv: Migrering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
