False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: block
ug: تارماق رايۇن

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
