False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Actions
et: Toimingud

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: block
et: plokk

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Migration
et: Migreerimine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
