False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: block
eu: blokea

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
