False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: block
fa: بلوک

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Enter username
fa: نام کاربری خود را وارد کنید

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
