False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Blocked
fil: Hinadlangan
