False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Blocked
jv: Ditolak

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
