False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Actions
km: អំពើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: block
km: បណ្ដុំ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់
