False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: block
lt: blokas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
