False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
