False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: default
pl: domyślny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: block
pl: blok

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Enter username
pl: Wprowadź nazwę użytkownika

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Migration
pl: Migracja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: The url is not valid.
pl: Ten url nie jest prawidłowy.

en: Asc
pl: Rosnąco
