False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: default
pt: predefinido

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: block
pt: bloco

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Enter username
pt: Digite nome de utilizador

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Migration
pt: Migração

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -
