False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Search
si: සොයන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
