False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
