False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Search
te: వెతుకు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
