Fancy File Delete (2.0.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Path
el: Διαδρομή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: File ID
el: ID αρχείου

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Info
el: Πληροφορίες

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
