Fancy File Delete (2.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: List
is: Listi

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Path
is: Leið

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða
