Fancy File Delete (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Path
gu: પાથ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
