Fancy File Delete (2.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Info
km: ព័ត៌មាន
