Fancy File Delete (2.0.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: List
pt: Lista

en: Administration
pt: Administração

en: Reset
pt: Redefinir

en: Path
pt: Caminho

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: File ID
pt: ID do arquivo

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Info
pt: Informações

en: ‹ Previous
pt: ‹ Voltar

en: Next ›
pt: Avançar ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Entity label
pt: Rótulo da entidade

en: File usage
pt: Uso de arquivo
