Fancy File Delete (2.0.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: File ID
fil: ID ng talaksan
