Fancy File Delete (2.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Info
hy: Ինֆո
