Fancy File Delete (2.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: All Files
kn: ಎಲ್ಲಾ ಕಡತಗಳು
