Fancy File Delete (2.0.1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: List
fa: سجل

en: Administration
fa: مدیریت

en: Reset
fa: اعاده

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: File ID
fa: هویت فایل

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Info
fa: اطلاعات

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
