Fancy File Delete (2.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: List
ps: لړ

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Info
ps: مالومات

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
