Fancy File Delete (2.0.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: List
tr: Liste

en: Administration
tr: Yönetim

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Path
tr: Yol

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Info
tr: Bilgi

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Entity label
tr: Varlık etiketi

en: File usage
tr: Dosya kullanımı
