Fancy File Delete (2.0.1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: List
uk: Список

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Reset
uk: Скинути

en: Path
uk: Шлях

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: File ID
uk: ID файла

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Manual
uk: Вручну

en: Info
uk: Інформація

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: File Name
uk: Назва файлу

en: Offset
uk: Зміщення

en: Orphaned
uk: Осиротілий

en: All Files
uk: Всі файли

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Unmanaged
uk: Некерований

en: Entity label
uk: Мітка сутності

en: File usage
uk: Використання файла

en: Filter by Directory.
uk: Фільтр за каталогом
