Fancy File Delete (2.0.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Reset
cy: Ailosod

en: Path
cy: Llwybr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: File ID
cy: ID ffeil

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
