Fancy File Delete (2.0.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: Info
ku: زانیاری
