Fancy File Delete (2.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Info
ne: जानकारी
