Fancy File Delete (2.0.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: List
ru: Список

en: Administration
ru: Администрирование

en: Reset
ru: Сбросить

en: Path
ru: Путь

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: File ID
ru: ID файла

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Manual
ru: Вручную

en: Info
ru: Инфо

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: File Name
ru: Имя файла

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity label
ru: Метка сущности

en: File usage
ru: Использование файла

en: Views bulk operations
ru: Массовые операции
