Fancy File Delete (2.0.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: List
sq: Lista

en: Administration
sq: Administrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe
