Fancy File Delete (2.0.2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: List
sv: Lista

en: Reset
sv: Återställ

en: Path
sv: Sökväg

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: File ID
sv: Filens ID

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Manual
sv: Manuell

en: Info
sv: Information

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity label
sv: Etikett för objekt

en: File usage
sv: Filanvändning
