Fancy File Delete (2.0.3) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Path
ar: المسار

en: Filename
ar: اسم الملف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: File ID
ar: معرف الملف

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Info
ar: معلومات

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Entity label
ar: عنوان الوحدة
