Fancy File Delete (2.0.3) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: List
da: Vis

en: Reset
da: Gendan

en: Path
da: Sti

en: Filename
da: Filnavn

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: File ID
da: Fil-ID

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Manual
da: Manuel

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: All Files
da: Alle filer

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
