Fancy File Delete (2.0.3) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: List
ja: リスト

en: Administration
ja: 管理

en: Reset
ja: リセット

en: Path
ja: パス

en: Filename
ja: ファイル名

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: File ID
ja: ファイルID

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Manual
ja: 手動

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Entity label
ja: エンティティラベル

en: File usage
ja: ファイルの用途
