Fancy File Delete (2.0.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: File ID
lt: Failo ID

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Info
lt: Informacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
