Fancy File Delete (2.0.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: List
nn: Liste

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Info
nn: Informasjon

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
