Fancy File Delete (2.0.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: List
af: Lys

en: Administration
af: Administrasie

en: Reset
af: Herstel

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Manual
af: Handleiding

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
